8oCprognoza pogody

Questy

Czym są questy?

Questy to rodzaj gry terenowej, w której można uczestniczyć za pomocą aplikacji wykorzystującej działanie gps. Użytkownicy dostaną różne zadania do wykonania – polecenia odnalezienia lokalizacji dzięki wskazówkom, a także polecenia rozwiązania zagadek związanych z obiektami turystycznymi. Po rozwiązaniu wszystkich tajemnic na szlaku każdy turysta powinien dotrzeć do finału wędrówki, w której czeka na niego specjalna niespodzianka. Dla tych, którzy nie mogą samodzielnie rozwiązać któregoś z etapów questu, przygotowano specjalne podpowiedzi, dzięki którym ukończenie questu będzie możliwe dla każdego uczestnika zabawy. Questy to świetna alternatywa spędzania wolnego czasu nie tylko dla aktywnych turystów, ale i dla całych rodzin.

W aplikacji "Busko-Zdrój" proponujemy cztery questy, które oprowadzają po najciekawszych miejscach uzdrowiska. Na użytkowników czekają trasy pełne przygód, a na nim liczne ciekawe zagadki do rozwiązania.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...