-0oCprognoza pogody

Buski folder promocyjny

Dystrybuowany będzie bezpłatnie poprzez Centrum Informacji Turystycznej (Budynek Buskiego Samorządowego Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju).

Można się z nim zapoznać również w wersji zdigitalizowanej na stronie:
FOLDER


Folder zawiera stronę interaktywną, która dzięki zamieszczonym QR kodom przekierowuje do innych publikacji oraz do aplikacji mobilnej na telefon. Dodatkowymi atutami jest dwujęzyczne wydanie broszury, aktualna mapka ścieżki rowerowej Busko-Wełecz- Kameduły oraz szata graficzna, która idealnie komponuje się z wydanym przed dwoma laty planem miasta.

Folder został zrealizowany w ramach wspólnego partnerstwa Gminy Busko-Zdrój oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Moc Ponidzia”. Projekt finansowany przez Lokalną Grupę Działania „Królewskie Ponidzie” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...